Zasadanie vyboru OZCHPH KOSICE

Dátum: 13.12.2020 | Vložil: Koval.P

Včera za dodržiania vsetkých opatrení Hlavného Hygienika zasadal výbor OZ a prijal následne stanovisko:
10.1.2020 pokiaľ to umozní situacia v SR určí dátum Konferencie OZCHPH Košice.V prípade ,že nebude možné zvolať konferenciu a ukončiť sezónu 2020 a následne zvoliť nový výbor postup v bodoch;
1.Ocenenia si prevezme výcvikar ZO u pokladnika OZ P.Tarhaniča
2.Prebehne voľba nového výboru OZCHPH na obdobie 2021 až 2025 Per rollam- Hlasovaním cez mail.
Počet hlasov ZO bude tak ako doteraz na konferencii. Podľa počtu nasadených holubov na prvú strednú trať v roku 2020 v danej ZO!
Delegátov ,hlasujúcich nahlasia predsedovia ZO taj.OZ .
Termín bude urcený po 10.1.
3.Zatial o prácu v novom Vybore OZCHPH Košice prejavili záujem:
p.Roba,p.Kozlaiova,p.Spišak,p.Bodonský a p Moško.Stále sa môžu zaujemcovia nahlasiť u Taj.OZ p.Kovaľa na čísle 0907923634


A pre ,,Chovateĺa ,ktorý ma problem sa predstaviť..Priestupok voči PP v nasadzovacom stredisku ZO CHPH Bidovce pri závodoch mladych som pri kontrole zistil ,spísal ja Peter Kovaľ spolu s predsedom RK p.Moskom.Zároveň na môj podnet bola zvolaná Výcviková komisia a Výbor OZ CHPHKošice kde bola riešený. ZO Bidovce nasadzovacie stredisko bolo aj potrestane podľa Stanov SZCHPH. Bližšie info podá Výbor OZ na konferencii ,resp.môžes zavolať mne (no budeš sa musiet predstaviť) a popisem Ti udalosť postupne.A k tomu este jedna moja poznámka: (Kto druhému jamu kope....pretoze kontrola bola mierena na inú ZO ,ineho chovateľa ...

Pridať nový príspevok