Reakcia na p.Vidhoda.

Dátum: 16.11.2016 | Vložil: Koval.P

aroslav Seliga (16.11.2016, 18:33)
Ako člen Prezídia SZ nerád reagujem na názory v DF, ale ako normálny a slušný funkcionár mám rád jedine osobné a pracovné sedenia, kde sa veci dajú riešiť zoči voči.A to asi pán Vidhold nemá v obĺube. To že nezvolal komisiu do ktorej sa nechal sám delegovať na VZ pre NP 2017 a dôvod uvádza v pár riadkov že mu to ,,ušlo"(nebol záujem vzhĺadom na výsledky na DT v sezóne 2016) resp zabudol ma vôbec neprekvapilo. Nezdar,neúspech sa veĺmi taško znáša. Zato si dal dosť námahy na urážanie a obviňovanie členov Prezídia.
Za tri roky od kedy je členom Pretekovej Komisie sa zúčastnil len jedinej kontroly pretekovej dokumentácie v roku 2014, Zasadanie bolo dvojdňove a pán Vidhold odišiel z kontroly už v piatok po večery - asi prišiel len na večeru resp. nepotreboval presadiť osobný prospech. Na všetky školenia a zasadnutia Pretekovej komisie dostávajú členovia pozvánky cez sekretariát SZ CHPH - od pána Javorčeka. Taktiež kontrola pretekových plánov bola vykonávaná z dôvodu šetrenia finančných prostriedkov na dopravu odoslaním materiálov jednotlivým členom komisie.
Pán Vidhold nemôže byť podpísaný v zápise, pretože sa nikdy nezúčastnil, neospravedlnil a ani neposlal žiadný návrh či podnet.
O spomínanej kontrole na CV v Trenčíne som sa dozvedel až po jej ukončení, keď ma pán Vidhold informoval o ,,kontrole"a
odovzdal mi svoje poznámky a ,,poveril ma napísaním zápisu z kontroly na ktorej som sa nezúčastnil". Dodnes určite neexistuje zápis.
Nie je pravda ani to, že zistenia komisie sa zamietli pod koberec. OZ Kežmarok má zrušené výsledky Športové pásma a na jarnom Valnom zhromaždení sa doplnil Pretekový poriadok v bode VS. Zoznam chovateľov mala len jediná OZ Senica, ostatné OZ ich nemali a nikto ich nevyžadoval pretože nemali oporu v platnom Pretekovom poriadku.
Pán Vidhold - asi sa Vám niečo snívalo pri písaní tohto príspevku. Ja som za Vami nikdy nebol a určite ani nikdy nepôjdem. Sú to len Vaše klamstvá. OZ Košice má funkčný Výbor a vieme prijať a niesť zodpovednosť za naše chyby.
Zloženie odborných komisii podľa Organizačného poriadku schvaľuje Valné zhromaždenie. Ten istý Organizačný poriadok v § 8 hovorí o práci Výcvikovej komisie (Pretekovej komisie).Ani v jednom z 10 bodov Organizačného poriadku som nenašiel, že názor pána Vidholda je záväzný pre celé prezídium a všetkých členov SZ CHPH.
Osobne to považujem za pokus o odvedenie pozornosti od svojej neschopnosti,
Pán Vidhold, uveďte vaše návrhy alebo zlepšenia ktoré ste osobne prezentovaly na zasadnutiach komisii SZ.
Na podobné invectívy nemienim dalej reagovať.

Pridať nový príspevok